Zavřít

Kontakt

— Vybrali jste pojem

Google Analytics 4

Google Analytics 4 (také známý jako GA4) je novější verze populárního nástroje Google Analytics pro sledování a měření návštěvnosti webových stránek od společnosti Google. GA4 přináší řadu nových funkcí a vylepšení oproti předchozím verzím, které umožňují webovým vlastníkům lépe sledovat a měřit výsledky digitálního marketingu.

Mezi hlavní nové funkce GA4 patří schopnost měřit konverze na webu a v aplikacích, sledovat uživatele na více zařízeních a propojit data z různých zdrojů. GA4 také umožňuje webovým vlastníkům lépe cílit reklamy na své cílové publikum a lépe porozumět jejich chování online. Většina webových vlastníků by měla zvážit přechod na GA4, aby mohli získat větší přehled o svých digitálních marketingových taktikách a lépe porozumět svým zákazníkům.

Na Google Analytics 4 (GA4) se můžete přihlásit přes odkaz https://analytics.google.com/analytics/web/. Po přihlášení budete moci spravovat všechny vaše případně existující GA4 vlastnosti (anglicky properties) nebo vytvořit novou. GA4 vám poskytne široké spektrum nástrojů pro sledování a měření návštěvnosti webových stránek, včetně možnosti sledovat aktivity uživatelů, demografické informace a mnoho dalších užitečných dat. Je důležité si uvědomit, že GA4 je novější verze, takže některé funkce a nástroje mohou být odlišné nebo ještě nedostupné oproti předchozí verzi. Pro více informací o GA4 můžete navštívit oficiální stránky GA4 nebo se podívat na náš blog, kde najdete podrobné návody a rady pro použití GA4.