Zavřít

Kontakt

— Vybrali jste pojem

Google AdWords

Google AdWords je online reklamní systém společnosti Google, který umožňuje inzerentům vytvářet a spravovat reklamy, které se zobrazují v Google vyhledavači a na dalších webových stránkách přidružených k síti Google.

Při tvorbě reklam v Google AdWords můžete použít různé formáty reklam, včetně textových reklam, obrázkových reklam a reklam ve formátu banner. Můžete také stanovit cílové publikum pro vaše reklamy, včetně věku, pohlaví, zájmů a dalších faktorů.

Google AdWords také umožňuje měřit účinnost reklamních kampaní pomocí několika různých nástrojů. Můžete sledovat počet kliknutí na vaše reklamy, počet návštěvníků na vašem webu, počet prodejů nebo jiné akce, které se staly po kliknutí na reklamu. Tato data vám pomohou zjistit, zda jsou vaše reklamy účinné a zda dosahujete vašich cílů týkající se reklamní kampaně.

Google AdWords také umožňuje vytvořit reklamy pro mobilní zařízení a zobrazovat je na Google Play a na dalších mobilních aplikacích. Můžete také vytvořit reklamy ve formátu videa a zobrazovat je na YouTube nebo na dalších webových stránkách přidružených k síti Google.

Pokud chcete používat Google AdWords pro vaše reklamní kampaně, budete muset založit účet a nastavit vaše reklamy a cílové publikum. Poté budete moci začít zobrazovat vaše reklamy a sledovat jejich účinnost pomocí nástrojů, které vám Google AdWords nabízí. Pokud chcete založit účet v Google AdWords, můžete navštívit tuto stránku: https://ads.google.com/intl/cs_cz/home/resources/advanced/.