Zavřít

Kontakt

— Vybrali jste pojem

Google Ads

Google Ads je placená reklamní služba od společnosti Google, která umožňuje inzerentům vytvářet a spravovat reklamy, které se zobrazují na vyhledávači Google nebo na různých webových stránkách a aplikacích, které jsou zapojené do sítě reklamy Google.

Inzerenti mohou vytvářet reklamy ve formě textových, obrázkových nebo videoreklam a mohou určit cílové publikum pro své reklamy pomocí různých kritérií, jako jsou například věk, pohlaví, místo pobytu nebo zájmy. Reklamy se pak zobrazují uživatelům, kteří odpovídají zvoleným kritériím, a inzerenti zaplatí za zobrazení nebo kliknutí na reklamu podle stanovené ceny.

Google Ads je založen na systému klíčových slov, což znamená, že inzerenti mohou vytvářet reklamy, které se zobrazí uživatelům při vyhledávání určitých slov nebo frází. Inzerenti také mohou vytvářet reklamy, které se zobrazují uživatelům na základě toho, co předtím zobrazovali nebo jaké stránky navštívili.

Google Ads je velmi populární nástroj pro online reklamu a je hojně používán jak malými podniky, tak velkými společnostmi pro zvýšení návštěvnosti na webových stránkách nebo pro zvýšení prodeje produktů nebo služeb. Google Ads je navíc velmi flexibilní a umožňuje inzerentům přizpůsobit si reklamy podle vlastních potřeb a omezit náklady na reklamu podle vlastních možností.

Kde začít?
Chcete-li začít používat Google Ads, je potřeba se nejprve zaregistrovat na stránkách Google Ads a vytvořit účet. Po registraci a přihlášení do účtu Google Ads je potřeba vytvořit novou kampaň nebo upravit existující kampaň a nakonfigurovat reklamy podle vlastních potřeb. Pro více informací o tom, jak začít s Google Ads, navštivte tento odkaz: https://support.google.com/google-ads

Pokud potřebujete více informací o používání Google Ads, můžete se podívat do manuálu Google Ads nebo na náš blog, kde najdete řadu článků o různých aspektech používání Google Ads.