Zavřít

Kontakt

— Vybrali jste pojem

Brandbook

Brandbook je podobný brandmanuálu, ale obsahuje více podrobností a je komplexnější dokument. Brandbook je detailní příručka, která obsahuje kompletní pravidla a pokyny pro používání značky nebo firemního designu. Cílem brandbooku je poskytnout kompletní přehled o tom, jak značka nebo design společnosti funguje a jak by měly být používány.

Brandbook obsahuje informace o historii značky, filozofii a hodnotách společnosti, cílovém publiku a konkurenčním prostředí. Dále obsahuje podrobnosti o používání loga, barevného schématu, typografie, grafických prvků a dalších prvků, které tvoří firemní design. Může také obsahovat pokyny pro používání značky na různých typech médií, jako jsou webové stránky, sociální sítě, tiskové materiály nebo reklamní kampaně.

Brandbook je důležitý pro udržení konzistentnosti firemního vzhledu a posílení firemní identity. Jeho používání může pomoci zvýšit rozpoznatelnost značky a povědomí o ní u zákazníků a partnerů. Je určen pro interní použití společnosti a může být použit jako odborná příručka pro zaměstnance nebo dodavatele společnosti.