Zavřít

Kontakt

— Vítejte

weby,
grafika,
sociální sítě.

Protože kvalitní podnikání si zaslouží každý.

Pojďte do toho s námi. Jsme Vašim partnerem v online propagaci, který Vás ušetří složitých technikálií.

Naše služby.

logoLogio
logoToplineGlobal
logoDomovGP
logoTreutner
logoWonte
logoTreutnerova

Naši klienti.

Již jsme stihli realizovat a ukázat světu několik webových stránek a projektů. Podívejte se na několik vybraných klientů se kterými jsme spolupracovali.

Jak fungujeme.

Máme ověřený postup, jak naše spolupráce funguje nejlépe, ale samozřejmě se dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám.

01.

Schůzka

Prvním krokem je pro nás vždy kontakt s klientem. Sejdeme se na nezávazné schůzce či videohovoru a pobavíme se o jednotlivých detailech Vašeho projektu, stejně tak i možných způsobech jeho realizace. Na základě informací ze schůzky sestavíme plán projektu a jeho cenovou kalkulaci.

02.

Návrh desingu

Návrh designu je začátek naší spolupráce. Na základě Vašich požadavků a dle skupiny zákazníků navrhneme moderní a intuitivní návrh webu. Klademe důraz na uživatelskou přívětivost a originální design. Ve chvíli, kdy odsouhlasíte návrh webu, začínáme s jeho realizací.

03.

Realizace

V předem domluveném termínu dodáme vytvořený web, dle schváleného návrhu, který bude optimalizovaný na veškerá zařízení a bude mít vychytané všechny mouchy. Webové stránky můžeme v případě potřeby napojit na systém pro správu obsahu či jiné nástroje třetích stran.

Předání a další rozvoj

Dodáním produktu to pro nás nekončí. Věříme, že digitální marketing je běh na dlouhou trať, a jsme schopni Vám pomoci i s dalšími formami propagace. Také díky datům z analytických nástrojů můžeme odstranit možné neefektivnosti a navrhovat zlepšení.

Co o nás řekli klienti.

Kontakt s našimi klienty je ve většině případů dlouhodobý. I díky tomu jsou klienti nadmíru spokojení a udržujeme tím jejich služby i podnikání na možném maximu. Na jejich spokojenosti nám totiž záleží nejvíce. Níže si přečtěte, jak hodnotí naši spolupráci dosavadní klienti.

Děkuji! Dostal jsem přesně to, o čem lidi z iDesio. na svých stránkách mluví a je vidět, že vědí, co dělají. Chtěl jsem jednoduché stránky e-shopu a to co nejrychleji. Po pár dnech jsem dostal web, a když teď potřebuji s čímkoliv pomoci, můžu se na ně vždy obrátit. Naší spolupráce si vážím a mohu jen doporučit!
Karel Janda
Majitel e-shopu wonte.cz
Děkuji za skvělou a především spolehlivou spolupráci. S tvůrci z iDesio. je radost spolupracovat. Není pro ně problém velmi rychle reagovat na požadavky a svědomitě je plnit. Především oceňuji jejich pečlivost a opravdový zájem o finální výsledek. iDesio. mohu na základě osobní zkušenosti a dlouhodobé spolupráce jen doporučit.
Tereza Treutnerová
treutnerova.cz & treutner.cz
S týmem z iDesio. se mi výborně spolupracovalo. Grafickou podobu a návrh jsem ponechal na nich, jen jsem si na začátku dal dohromady texty a fotky, které bych rád na stránkách měl. Společně jsme potom vyladili detaily. Výsledné grafické zpracování, jaké stránkám dodali, se mi moc líbí a můj původní návrh textů zajímavě a marketingově obohatili. Výborná práce i komunikace – palec nahoru.
Vítězslav Stejskal
Jednatel domovgp.cz
S prací, kterou lidé z iDesio. dodali jsem moc spokojená. Velmi oceňuji pozitivní a proaktivní přístup, rychlé jednání, komunikaci, kreativitu a skvělé provedení webu. Text i fotografie jsem měla připravené, takže vše proběhlo k mé veliké spokojenosti. Ve spolupráci s týmem iDesio. budu i nadále pokračovat.
Blanka Rokytová
Majitelka atelierblanche.cz